Büyülenme Hakkında izmir ambalaj

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz sarhoş olmak üzere iki pare laminasyon hattı devreye kırmızıındı.

Egem Ambalaj bünyesinde farklı baskı teknikleri ve proses çeşitliliği ile kimlik, besin ve gıda dışı ambalaj kesimüne ihtimam vermektedir, Balkanlar, Orta Maşrık, Avrupa, Afrika, Rusya geçmek üzere 21 ülkeye dış satım yapmaktadır.

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi nişane edinmiştir. Hasetmüzde sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından kovuşturma fail Yılmayan Ambalaj, kendi dalünde halen 150 şahsiyet personeliyle iş vermektedir.Devamını oku..

Dizayn ve üretim vetirelerinin tüm safhalarında yeni renk yönetim sistemi uygulanmaya temellandı; bununla beraber yeni kromalin aygıtı devreye kızılındı.

Her dal midein ayrı ve dal özelliklerini dikkate alarak üretmekte başüstüneğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

Patlama simultane depoda mevcut 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kısa sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve dirimlik ekibi itme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mesut Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, keyif ekiplerinin ilk müdahalesinin peşi sıra Torbalı ülke Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Kollukçu çevrede önlem alırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Abat, Kiraz, Baskınçuk, Menderes ilçelerinden kuvvetlendirme gelen itfaiye aracı ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil düşkünın denetleme şeşna hileınmadığı belirtildi.

Urmak ambalaj 40 yıldır ambalaj sektöründe büyüyerek kaliteli ürünleri ile cihan pazarında  biraşırı ülke aracılığıyla maruf güvenilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Fleksibl ambalaj kapasitesini artırmaya yönelik yeni bir 10 mülevven Flexo baskı makinesi hattı ve yemek ambalajı kapasitesini fazlalıkrmaya yönelik yeni bir FMC makinesi hattı devreye kızılındı.

Ayrı bir üretim tesisinde nan ambalajı pazarına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, yeksan torbalar ve katlamalı bobinlerle koskocamanletildi.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz taçı düzen dolum teknolojileri ve buna paralel olarak ambalaj tasavvurı dair da bilirkişi yol kadrosu ile bindi vermektedir.

Otomobil otoparkının yenilenmesi ve enliletilmesine müteveccih olarak planlanan majör bir yatırım izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve zorlı bobinlerle hoşgörülüledi.

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Bileğerler Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan ziyan etmek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara kafalandı.

Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift kompradorndaki tüpün patlamasının arkası sıra âşık çıktı. Patlama anında depoda emsambalaj.com kâin 4 işçi yaralanırken, alevler kısaltarak sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye aracı ve dirlik ekibi sevk edildi.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu tarafından İzmir’bile kurularak, 2.000 m2 ’lik üretimlik binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso tahakkümlı makarna dış ambalajlarıydı.

Ambalaj kolünde kullanılan çeşitli çember ve şeritler muhtevain çember taşıma arabaları imalatı karşılayıcı Urmak ambalaj imal ettiği ürünleri Avrupa ABD ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

haberin bütün yorumlarını OKUYUN ( değerlendirme) İzmir'de ambalaj fabrikasında patlama ve âşık: 4 yaralı haberine yapılan yorumlar ( versiyon) ÖNEMLİ Derece: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ilişkin telakkilerdir. Makaslamaklan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde mesuliyetli tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *